א.ר שיער בע"מ

מטפלים בכל סוגי השיער

פנקסי קבלות לעסקים ולפרטי בתל-אביב ובגוש דן

איך לבחור את השרברב הנכון

יש דברים שאנחנו אוהבים משום מה לדחות. למשל, איתור של אנשי מקצוע כמו אינסטלטורים. זהו דבר שאנו מתפנים אליו בדרך כלל בדקה התשעים, כשהבית מוצף…במאמר זה נציג המלצה לשירות אינסטלטור, כאשר השורה התחתונה היא להצטייד באינסטלטור לביצוע עבודות אינסטלציה מומחים עם קבלות – לפני שמתרחשות הבעיות, ולא לאחר שכבר הופיעו.

עבודות אינסטלציה בביתנו – מבצרנו

דורשות מומחיות של איש מקצוע. זה לא משהו שניתן לפתור לבד. לכן למקצועיותו של האינסטלטור המבצע עבודות אינסטלציה יש חשיבות רבה, אך לא פחות מכך יש להקפיד על האדם שמאחורי המומחיות. לא נכניס כל אחד לביתנו. אמינות, אדיבות, יעילות – כל אלה הם ערכים נלווים ולא ייתכן אינסטלטור מושלם ללא תכונות אלה.
עבודות אינסטלציה רבות נעשות בבית על ידי אנשי מקצוע הבאים ומתחלפים. עובדה זו יש בה לעיתים כדי להזיק, שכן קל יותר לבצע עבודות אינסטלציה כשאין תחלופה של אנשי המקצוע והשרברב אחראי לכל תיקון ולכל עבודה בעצמו. ישנם אינסטלטורים המעניקים שירות של עשרים וארבע שעות, ועליהם אנו ממליצים יותר עם פנקסי קבלות תל אביב קבלות. כאשר ישנן עבודות אינסטלציה דחופות כמו שיטפון בבית, אין חשוב מזמינות השרברב וממוכנותו להגיע גם בשעות הקטנות של הלילה.

אינסטלטור מטעמינו

חברתינו משרתת לקוחות רבים ברחבי הארץ, ולקוחותיו תמיד מרגישים, לדבריהם, כי יש על מי לסמוך. עבודות אינסטלציה מסובכות אינן נעשות כמובן בשעות הלילה, אך כאשר יש מקרה חירום ניתן להתקשר אלינו ולהרגיש שלווים ובטוחים. בשורה התחתונה: הדביקו את מספר הטלפון שלנו היטב למקרר, ותהיו ערוכים לכל צרה שלא תבוא.

רעיונות לסידור פנקסי קבלות – הקליקו לצפייה

צמיחת השיער – המשך מאמר

הסיבות לתופעה שאינן גנטיות, קשורות למצב לא תקין או חריג כלשהו של מערכת אחת או אחרת בגוף, שיכולה בין השאר לגרום נשירה בשיער:
תזונה לא תקינה וחסרה בחלבונים או בברזל יכולה לגרום נשירה מוגברת, דיאטה קיצונית יכולה לגרום למצב של נשירה, כמו כן, מחלות קשות, בעיות בפעילות בלוטת התריס, לחצים נפשיים ממושכים, כל אלו יכולים להביא למצב של בעיות שיער. המשך מאמר

צמיחת השיער – חלק ראשון

היא תופעה רחבת היקף בחברה שלנו, וגורמים רבים ושונים לה. בכדי להבינה, נחקור ראשית את תהליך צמיחת השיער ומאפייניו.

צמיחת השיער מורכבת מ 3 שלבים שונים:

שלב הצמיחה שנקרא “האנגן” שאורך בין שנה וחצי לשלוש שנים, שלב הביניים שנקרא “קטאגן” שהוא תקופת הפסקה קצרה שנמשך כשבועיים, ו”טלוגן”, שלב המנוחה שנמשך כמה חודשים, בו השערה נושרת מהזקיק בו נמצאה, ולאחר מכן, צומחת חדשה תחתיה. המשך מאמר